A A A

FAQ - Pytania

   FAQ czyli Najczęściej Zadawane Pytania

  • Czy za kurs muszę płacić całość kwoty "z góry"?

   Nie, opłatę za kurs można wnosić częściami podczas trwania całego kursu. Wymagamy jednak informacji o tym przed podjęciem kursu.

 

  • Ile czasu trwa cały kurs na Prawo Jazdy kategorii "B"?

   Kurs trwa nie krócej niż 3-4 tygodnie, zazwyczaj jednak ok. 2 miesięcy. Dużo zależy od Państwa zaangażowania, oraz oczywiście wygospodarowania czasu na naukę i praktykę.

 

  • Czy mogę jeździć z instruktorem kilka godzin dziennie?

   Maksymalny czas jazdy kandydata na kierowcę jest normowany przepisami, w początkowym okresie pierwszych 4 godzin nauki wynosi on maksymalnie 2 godziny na dobę. Po tym czasie limit wzrasta do 3 godzin na dobę. Dłuższa jazda byłby szkodliwa dla początkującego kierowcy. 3 godziny praktycznej nauki jazdy to i tak bardzo duży wysiłek dla adepta szkoły jazdy.

 

  • Czy instruktor może przyjechać do mnie do domu, zabrać mnie na naukę, a następnie odwieźć?

   Zazwyczaj praktykujemy właśnie taki system pracy, jedynie w sporadycznych przypadkach może nie być to możliwe, ale wtedy instruktor uprzedzi o tym zawczasu. (dowożenie i odwożenie dotyczy mieszkańców Jeleniej Góry i okolic)

  • Czy Ośrodek Szkolenia Kierowców SUDAK znajduje się blisko WORD Jelenia Góra?

   Tak, nasza siedziba i plac manewrowy znajdują się na początku Piechowic, to ok. 5 minut drogi samochodem od WORD Jelenia Góra. Teren nauki jazdy w naszym ośrodku  to głównie Sobieszów, Cieplice i Jelenia Góra.

  • Masz więcej pytań?, spytaj nas poprzez formularz poniżej!